środa, 28 stycznia 2009

Wejście i wyjście

Mamy już nowe okna i drzwi zewnętrzne. Czas oczekiwania wynosił ponad 5 tygodni, co wprawiło nas w lekką konsternację (pomijam fakt, że przy drzwiach wewnętrznych zaśpiewali nam 10 tygodni oczekiwania).

Jako wykonawcę wybraliśmy firmę Lidertec z Katowic, oczywiście po fakcie przeczytałam kilka "miłych" opinii z Internetu:

"Niedotrzymywanie terminów przez firmę Lidertec przechodzi wszelkie najgorsze oczekiwania!!! od podpisania umowy(5maj) do dziś(7lipiec), włączając realizację reklamacji(których niestety nie uniknęliśmy!) nadal nie mamy skończonej roboty i nieustannie jesteśmy zwodzeni obietnicami kolejnych terminów realizacji naszego zamówienia i reklamacji i... szkoda gadać! Reasumując radzimy ostrożność i generalnie NIE POLECAMY!!!"

lub

"Totalne złodziejstwo i brak profesjonalizmu, wydałem na okna prawie 15 000 i ani jedno nie jest sprawne. Przestrzegam wszystkich potencjalnych ich klientów. Jak Cie już naciągną to zapomnij, ze uda Ci się złożyć reklamacje. My spotkamy się w sadzie."

Nie powiem, miałam lekko stracha ;) Na szczęście drwi z zawiasów nie wyleciały a okna nadal są na swoim miejscu (póki co :>)


2 komentarze:

tomasz pisze...

Dzień dobry.
W odpowiedzi na Państwa opis bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z Państwa zamówieniem. Prosimy o podanie swojego nr zamówienia, daty oraz nazwiska na kogo była wypisana umowa w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Podaję również swój nr kontaktowy 506-088-956 (Łukasz Rojek) oraz e-mail: lidertec@op.pl.
Pragnę zaznaczyć iż na przestrzeni roku nasza firma przeszła odpowiednie zmiany jeśli chodzi o postępowania reklamacyjne (w tej chwili ich ilość jest bardzo niewielka a terminy usuwania sięgają często max 7 dni) oraz mamy do zaoferowania szeroką gamę profili okiennych (tzn wprowadziliśmy dodatkowo okna o podwyższonej jakości)jak również przeprowadziliśmy odpowiednie cykle szkoleń montażowe dla ekip montujących. Pozdrawiam Łukasz Rojek

Lidertec to oszuści pisze...

Nie wiem czy po takim czasie ktoś jeszcze trafi na tego bloga, ale ta firma to nadal jakieś nieporozumienie. Z całą szczerością odradzam ich usługi dotyczące okien. Są nierzetelni, nieterminowi i nie znają się na tym co robią. Do reklamacji nawet nie próbują się odnieść i nie naprawiają tego, za co wzięli pieniądze i źle wykonali. Kompletny brak profesjonalizmu i poszanowania klienta. Zalezy im tylko na pobraniu kasy, zamontowaniu byle jak i nie przyznawaniu się do fuszerki.
ODRADZAM, OMIJAJCIE ICH Z DALEKA! Tym bardziej że nie należą do najtańszych.