niedziela, 21 grudnia 2008

Pokój kąpielowy

No to koniec wspominania „okresu przejściowego”, polegającego na oglądanie okropnych mieszkań, czas na pokazanie swojej rudery :D Pokoje są nieciekawe (puste pomieszczenia z dziwnymi tapetami) dlatego najlepiej zacząć od najbardziej zdewastowanych pomieszczeń czytaj – kuchni i łazienki.

Łazienka jest ozdobiona jakże gustownym malunkiem widocznym poniżej ;)


Normalnie cud miód i orzeszki :D Ciężko zastanawiałam się, czy nie zostawić tego dzieła sztuki, może to kiedyś będzie coś warte ;) (przy rozwalaniu kafelek miałam nadzieję na ocalenie tego dzieła, niestety jedna kafelka mi spadła, masz ci los... :P).

Inne ujęcia łazienki
Niestety WC jest osobno i wygląda jeszcze gorzej niż łazienka – tak, to możliwe. W planach mamy wyburzenie ścianki (najlepiej w Sylwestra, w końcu i tak wiemy, że cały następny rok spędzimy na remontach więc przesądami się nie przejmujemy).

Niezwykle ciekawe jest połączenie brązowej podłogi, zielonej ściany z szaro-różową tapetą, istny majstersztyk. Sama lepiej nie dobrałabym tego. Poprzedni właściciele musieli mieć artystyczną duszę, nie ma to tamto. Nawet rury mają artystyczny kształt.
1 komentarz:

Aga pisze...

No,łazienkę masz wypicowaną, nie ma się do czego przyczepić ;))